Warning: htmlspecialchars(): charset `iso-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /home/z_kruk/forumslubne/subdomeny/foto/profile.php on line 48
Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych :: Rejestracja
Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych

Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych oraz Reporterów Ślubnych 

FPFS.pl     KONKURS FPFS     Regulamin Forum    Formularz zgłoszeniowy do FPFS     ForumŚlubne.pl

 
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaREJESTRACJA  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Prosimy o uzupełnienie danych profilowych: http://foto.forumslubne.pl/viewtopic.php?p=183853#183853
Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych Strona Główna
Forum Profesjonalnych Fotografów Ślubnych - Warunki Rejestracji

PRZECZYTAJ BARDZO UWAŻNIE

Forum Fotografów Ślubnych jest platformą dyskusyjną dla osób zajmujących się zawodowo fotografią ślubną. Dlatego też rejestrując się na forum musisz posiadać stronę internetową na której odnajdziemy zdjęcia ślubne. Czas rozpatrywania wniosku może przekroczyć nawet 90 dni. Gdy Twoja kandydatura zostanie zaakceptowana dostaniesz 10 dniową przepustkę byś mógł zorientować się czy chcesz z nami zostać na dłużej.  Opłata za dostęp do forum wynosi 100 zł rocznie.  Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania forum znajdziesz w Regulaminie FFS, Regulaminie Grup oraz w wątkach administracyjnych. Informacje o płatnościach zostaną zaprezentowane w odpowiednim dziale na forum.

Regulamin FFS

!!!!!!!!!!!!Bardzo ważne!!!!!!!!!!!!

Ponieważ coraz częściej pojawiają się próby oszustw podczas rejestracji (użytkownik podaje adres strony www innych osób) postanowiliśmy, iż obowiązkowe będzie podanie adresu mailowego założonego w domenie strony www. Wyjątkowo można użyć adresu innego, lecz adres ten musi być WYRAŹNIE widoczny w dziale kontaktowym na stronie.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Wszystkie zdjęcia i artykuły zamieszczone na tych stronach są chronione prawami autorskimi i należą do ich autorów. Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody autora oraz udostępnianie osobom nie związanym z FPFS - zabronione.

Forum Fotografów oraz Reporterów Ślubnych. Właścicielem i administratorem forum jest Zbigniew Kruk

kontakt : admin [at] fpfs.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Template created by szpak